WhatsApp
  • Demo Hotel Bodrum

4.803TL

en düşük kişi başı

5 Gün
Yunanistan
EMC
  %30 İndirim

 KESİN ÇIKIŞ

Thassos Adası ve Plajlar Turu 3 Gece Ada...


  • Lüks Otobüslerle Ulaşım
  • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • 3* Otel Oda + Kahvaltı Konaklama

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul'dan Hareket

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 23:30 Mecidiye köy eski Ali Sami Yen Stadyumu karşısı , 23:59 incirli ömür plaza, 00: 30 Beylikdüzü Marmara park avm önünden hareket ile Thassos adası turumuza başlıyoruz. (Belirli haftalarda özel gün veya sınır kapısı yoğunluğuna bağlı olarak kalkış saatlerimiz değişiklik gösterebilir. Misafir bu değişikliği kabul ederek tur satın alım işlemini gerçekleştirir.)

2. Gün: Thassos adası - Pachis beach

Gece yarısından sonra varacağımız İpsala Sınır Kapısında pasaport işlemleri için sıraya giriyor ve işlemlerimizi yaptırıyoruz. Türk kapısından geçişimizin ardından serbest bölgede ki free shopda kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş sonrası Yunan kapısına hareket ediyor, gümrük işlemlerini yaptırıyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz . sabah saatlerinde ulaşacağımız Kavala yakınlarında ki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola veriyoruz . Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket ediyoruz. Limanda ki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varıyoruz. Thassos adasına varışımızın ardından, adanın en meşhur plajlarından biri olan Pachis Beach e gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsizdir , misafirler sadece plajda adlıkları yiyecek içeceklerin ücretini öder.

Plajdaki serbest zamanımızın ardından otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Limaneria ya gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11:30 a kadar Limaneria merkezde kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoru

3. Gün: Thassos Adası - Aliki Beach - Giola - Taverna Gecesi

Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Aliki Beach- Giola Turumuzu katılabilirler. (15 Euro ) Otelden ayrılmamızın ardından ilk olarak adanın ünlü plajlarından Aliki beach gidiyoruz. Plaja varışımızın ardından serbest zaman . (şezlong şemsiye ücretleri 3-5 euro arasında değişiklik göstermektedir veya restaurantlardan yemek yerseniz şezlong şemsiye ücreti ödemiyorsunuz ) Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Aliki beach de ayrıca antik liman , antik mermer ocağı ve yürüyüş yolunu da görebilir. Aliki beach den saat 15:30 da ayrılarak Giola ya gidiyoruz.

Giola ya ulaşmak için ana yolun kenarında otobüsten inip yaklaşık 20 dk lık bir yürüyüşün ardından Giolaya varıyoruz. Giolada havuz-denizde yüzmek için 1 saatlik zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından tekrardan otobüsümüze yürüyüp otelimize doğru dönüşe geçiyoruz. Dileyen Misafirlerimiz için ekstra olarak Yunan taverna turu düzenlenecektir. Zengin fix menü ( deniz ürünleri ağırlıklı 2 alkollü içecek) kişi başı 35 eurodur. Akşam 8 de otelden ayrılıp eğlencenin sonlanmasının ardından gece 12-1 arası otelimize dönüşe geçiyoruz.

4. Gün: Thassos Adası -Marble Beach

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için adanın en çok merak edilen plajlarından biri olan Marble Beach ‘e doğru yola çıkıyoruz . (Kişi başı 20 euro dur). Mermer ocaklarından dökülen taş ve kumlardan oluşan beyaz plaj , marble beachin tüm dünyada meşhur olmasını sağlamıştır.

Marble beachde vereceğimiz fotoğraf ve deniz molasının ardından Limenas merkeze gelip alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası rehberimizi vereceği saatte aracımızda buluşarak otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Potos a gece turumuz olacaktır.

Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30 a kadar Potos merkezde kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.

5. Gün: Thassos Adası - Golden Beach - Panagia Köyü- İstanbul

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelden alıp aracımıza yerleştiriyoruz ve otelde ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Golden beach ve panagia köyü turu yapılacaktır (Kişi başı 15 euro dur).

Ekstra turumuza katılmayacak misafirlerimiz için Limenas merkezde serbest zaman verilecektir. Turumuza katılan misfirlerimiz ile ilk olarak Golden beach e gidiyor ve deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz . saat 15:00 a kadar sürecek serbest zamanımızın ardından Golden beach' den ayrılıp Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyüne gidiyoruz. Kuzu çevirme ve kokeriçi ile ünlü bu köyde yemek ve alış veriş için serbest zaman veriyoruz . Serbest zamanın ardından panagia köyünden ayrılıp limana geçiyor ve feribota binerek istanbula doğru dönüşe geçiyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından türkiyeye geçiyoruz. Yolculuğumuzun sonunda siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz

DAHİL OLANLAR:
Lüks araçlarla ulaşım
3 gece oda kahvaltı konaklama
Profesyonel rehberlik hizmeti
Sınır geçiş ücretleri
Feribot bileti

HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı seyahat sigortası
Yunanistan vize ücreti
Ekstra turlar
Otelde yapılan kişisel harcamalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EMC
LOKASYON:
Yunanistan
İPTAL POLİTİKASI:
Aksi belirtilmedikçe tur hareket tarihinden 31 gün önce kesintisiz iade yapılır. Sonrasında iade mümkün değildir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
15 EUR
İptal Güvence Paketi (İptal güvence paketini satın alan tüm misafirlerimiz araç hareket saatinden 24 saat öncesine kadar sebep göstermeksizin turu iptal edebilir ve %100 iade alabilirler.)
210 EUR
VIP Sigorta Poliçesi (Vize reddi dolayısıyla tur ve vize iadesi, bagaj hasarı, kapkaç, covid, sağlık teminatı ve daha fazlası) ()
185 EUR
Schengen Vize Hizmeti (Avrupa Ülkeleri)
30 EUR
Covid-19 Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro Sağlık Teminatlı)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.