Hakkımızda

Turizm ve organizasyon sektöründe 2000'li yılların başlarından beri tüm departmanlarda yer alarak eğitim kadar önemli olan tecrübeye de kısa zaman içerisinde sahip olmuş; genç, dinamik ve yenilikçi kurucu kadrosuna sahip olan şirketimiz, aynı değerlere sahip çalışan kadrosuyla Turizm Bakanlığınca tescilli “A Sınıfı Seyahat Acentası” olarak hizmet vermektedir. Teknolojik yeniliklerde öncü olan şirketimiz operatör acente konumundadır. Her geçen gün uzmanlaştığı birimlerle markalaşarak hizmet yelpazesini genişletmektedir.
Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine istekleri doğrultusunda alternatif çözümler sunarak başlıca amaçlar olan ekonomi, kalite ve ödeme kolaylıkları gibi unsurları öncelikli olarak belirlemiştir. Bu bağlamda sektörde birçok önyargıyı yıkarak kaliteli hizmetin ekonomik olarak da elde edilebileceğini kanıtlamış olan şirketimiz hız kesmeden büyümeye devam etmektedir. Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan şirketimizde çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.


Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.


Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış marka olmak.