WhatsApp
  • Demo Hotel Bodrum

1.907TL

en düşük kişi başı

3 Gün
Yunanistan
EMC
  %30 İndirim

 EN İYİ FİYAT

Halkidiki Selanik Kavala Ve Thassos Adası...


  • Selanik Konaklama
  • Profesyonel Türkçe Rehberlik
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul – Kavala – Halkidiki

Akşam Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önünden 20:00, Mecidiyeköy Finansbank önünden (eski Ali Samiyen stadyumu karşısı) 20:30 İncirli Ömür Plaza önündeki otobüs duraklarından 21:00'de siz değerli misafirlerimizi alarak Halkidiki Thassos Adası Turu için yola çıkıyoruz. (Belirli haftalarda özel gün veya sınır kapısı yoğunluğuna bağlı olarak kalkış saatlerimiz değişiklik gösterebilir. Misafir bu değişikliği kabul ederek tur satın alım işlemini gerçekleştirir.)Selimpaşa Silivri güzergahı üzerinden İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz.

2. Gün: Halkidiki - Selanik

Sabah erken saatlerde Kavala’ya varıyor ve kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı molası sonrasında yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Halkidiki’ye varıyoruz. Halkidiki, Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir. Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak, kumsalları, plajları ile ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz Plaja varış ve tam gün Yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamızın ardından Selanik şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Selanik'e varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuzda Atatürk evi, beyaz kule, kordon ve Aristo caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Konaklama Selanik'teki Otelimizde. Dileyen misafirlerimiz için Akşam yemekli ve müzikli taverna gecesi (ekstra kişibaşı 45 Euro

3. Gün: Selanik – Kavala - Thassos – İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kavala ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kavala ya varışımızın ardından ilk olarak kısa bir fotoğraf molası veriyoruz, fotoğraf molamızın ardından panaromik kavala şehir turumuzu tamamlayıp Thassos adasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Keromoti limanında bizleri bekleyen feribotlarla Thassos adasına geçiyoruz (ekstra 25 euro - thassos turumuza katılmayacak misafirler kavalada zaman geçirebilir) . Sonrasında Thassos adasının en ünlü plajlarından biri olan La scala Beach’e gidiyor ve tam gün sürecek deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından saat 17:00 de plajdan ayrılıp limana geliyor ve istanbula dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gümrüğe varışımızın ardından pasaport işlemlerini yaptırıyor ve free shop da kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molası sonrası istanbula doğru devam ediyor ve misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz

DAHİL OLANLAR:
Lüks otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım
Selanik Metropolitan , Queen Olga vb. otellerde 1 gece oda kahvaltı konaklama.
Tur programında belirtilen tüm çevre ve şehir turları
Rehberlik ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış fonu
Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yurt dışı seyahat sigortası
Ekstra turlar, program dışı geziler, şahsi harcamalar, ilk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
Şehir ve otel vergileri (Kişi başı 5€ olarak araç içerisinde rehbere ödenir)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EMC
LOKASYON:
Yunanistan
İPTAL POLİTİKASI:
Aksi belirtilmedikçe tur hareket tarihinden 31 gün önce kesintisiz iade yapılır. Sonrasında iade mümkün değildir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
15 EUR
İptal Güvence Paketi (İptal güvence paketini satın alan tüm misafirlerimiz araç hareket saatinden 24 saat öncesine kadar sebep göstermeksizin turu iptal edebilir ve %100 iade alabilirler.)
210 EUR
VIP Sigorta Poliçesi (Vize reddi dolayısıyla tur ve vize iadesi, bagaj hasarı, kapkaç, covid, sağlık teminatı ve daha fazlası) ()
185 EUR
Schengen Vize Hizmeti (Avrupa Ülkeleri)
30 EUR
Covid-19 Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro Sağlık Teminatlı)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.