Karinna Hotel Uludağ

 • Karinna Hotel Uludağ
 • Karinna Hotel Uludağ
 • Karinna Hotel Uludağ
SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Tam Pansiyon Plus
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Deluxe Oda
  Tam Pansiyon Plus
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Junior Suite
  Tam Pansiyon Plus
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Family Suit
  Tam Pansiyon Plus
  Fiyatlar için tarih seçiniz

 • -%5 Hemen rezervasyon yapın %5 indirim kazanın

KARİNNA
BİR DAĞ OTELİNDEN FAZLASI
Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Uludağ’ın zirvesinde yer alan Karinna Hotel Convention Center & SPA seçkin mimarisi ve üstün hizmet anlayışıyla Uludağ keyfini 4 mevsim yaşatıyor.

Karinna Hotel Convention Center& Spa, Uludağ’ın büyüleyici manzarasını sıcak odalarında yaşatıyor. 10 katlı otelin her cephesi farklı bir manzaraya sahip. Otelde 2 King Suit, 3 Senior Suit, 3 Family Suit, 14 Junior Suit, 2 Handicap odası ve 1 kişiden 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan 227 standart odasıyla birlikte toplam 239 konforlu oda bulunuyor.

ULUDAĞ KEYFİNİ 4 MEVSİM
YAŞAMAK İÇİN
Bir dağ otelinden fazlasını sunan Karinna Hotel kışın kayak sporu tutkunlarına hizmet verirken; yazın da trekking yapmak, buzul göllerini seyrederek zirveye doğru yürümek, Uludağ’ın endemik çiçekleri, doğal hayatı, su kaynakları, ormanları ve temiz havasını yaşamak isteyenler için 365 gün açık.Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahil.


ULUDAĞ Kirazlı, Uludağ 2. Bölge, 16190 Osmangazi/Bursa

Hizmet Saatleri
07.00-10.30 Kahvaltı (Açık Büfe, Ana Restoran)
12.30-14.30 Öğle Yemeği (Açık Büfe, Ana Restoran)
17.00-18.00 Kurabiye ve Çay Saati (Lobi Bar)
19.30-21.30 Akşam Yemeği (Açık Büfe, Ana Restoran)
00.00-01.00 Gece Çorbası (Cafe Karya)

Uludağ İkinci Bölge'de bulunan tesis; Bursa şehir merkezine 35 km, Bursa Yenişehir Havalimanı'na 89 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na 182 km ve Ankara Esenboğa Havalimanı'na ise 462 km mesafede konumlanıyor.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Karinna Hotel Uludağ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karinna Hotel Uludağ
41
0TRL
Karinna Hotel Uludağ