Uludağ Turları

Çıkış Tarihi
ULUDAĞ TURLARI LİSTELENİYOR
 • KESİN ÇIKIŞ

  Lizbonia Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece

  Türkiye'nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi Uludağ'a Gelgidek!
  -%35
  2 Gün
  Otobus
  1.299TL
  1.753,65TL
  kişi başından
  Detaylar
 • SON YERLER!

  Erta Soyak Otel Konaklamalı Uludağ Turu 2 Gece 3 Gün

  Türkiye'nin En büyük Kayak Merkezi Uludağ'a Gelgidek
  3 Gün
  Otobus
  1.399TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Uludağ - İstanbul Tek Yön Ulaşım

  Uludağ'dan İstanbul'a Hergün Kesin Kalkış Otobüs Ulaşımı
  -%50
  1 Gün
  Otobus
  179TL
  268,50TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  İstanbul - Uludağ Tek Yön Ulaşım

  İstanbul'dan Uludağ'a Hergün Kesin Kalkış Otobüs Ulaşımı
  -%50
  1 Gün
  Otobus
  179TL
  268,50TL
  kişi başından
  Detaylar
 • LÜKS VE KONFOR

  Uludağ Vip Transfer - (tek Yön)

  Özel Vip Araçlar ile dilediğiniz noktadan sizleri Uludağ'daki gideceğiniz otel veya kayak merkezine Vip ulaşım imkanı ile götürüyoruz.
  -%10
  1 Gün
  Diger
  2.800TL
  3.080TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Bursa Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece

  Türkiye'nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi Uludağ'a Gelgidek!
  -%35
  2 Gün
  Otobus
  499TL
  673,65TL
  kişi başından
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Uludağ Turu (hergün Hareketli)

  İstanbul'dan Hergün Kesin Kalkış Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı
  -%35
  1 Gün
  Otobus
  179TL
  241,65TL
  kişi başından
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Uludağ Turları

Ülkemizde kış sezonunda en çok tercih edilen yerlerin başında gelen Uludağ, karın tadını çıkarmak için en ideal yerlerden birisidir. Uludağ Bursa'nın 36 kilometre güneyinde yer alan, Türkiye'nin en önemli kış tatili ve kış sporları merkezidir. Florasının zenginliği ile de milli park ilan edilen Uludağ'ın çevresi doğal ormanlarla kaplıdır. Doğası ile sadece kış turizmi için değil, yazında kamp kurmak, trekking yapmak veya piknik yapmak isteyenlerin de en çok tercih ettiği yerlerden birisidir. Ayrıca Uludağ ülkemiz sınırları içerisinde kış turizminde ulaşımı en kolay kayak bölgesidir. Uludağ'a yurtiçi veya yurtdışı olmak üzere her yerden rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Karayolu araçlarıyla kesintisiz bir şekilde ulaşım sağlanırken, teleferiklerle de eşsiz manzara eşliğinde bölgeye ulaşabilmektedir. Ulaşımın da kolay olması ile Uludağ ülkemizde en çok tercih edilen kayak merkezlerinin başında gelmektedir.

Kış aylarında karın güzelliği ve büyüleyici manzaranın tadına varmak isteyen kişiler için gerçekleştirdiğimiz hergün kesin halkışlı Uludağ Turları ile benzersiz kayak turu deneyimi yaşayabilirsiniz. İstanbul çıkışlı olan Uludağ Turları en uygun fiyat seçenekleri ile sizlerle! İster günübirlik, ister konaklamalı olarak tercih edebileceğiniz Uludağ Turları en iyi seçenekler ile gelgidek.com'da!

Günübirlik Uludağ Turları

Hergün kesin kalkışlı olarak gerçekleştirdiğimiz Günübirlik Uludağ Turları İstanbul kalkışlıdır. Belirli kalkış noktaları ile İstanbul'un her noktasından otobüslerimize ulaşabileceğiniz Günübirlik Uludağ Turları ile sizleri Uludağ zirvesine en kaliteli şekilde çıkartıyoruz. Belirlenen kalkış noktalarında buluştuktan sonra araç içi ikramlarımız eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul'dan başlayan Uludağ yolculuğumuzda Osmangazi Köprüsü'nü kullanarak ortalama 3.5 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ zirvesine çıkış yapmaktayız. Uludağ zirvesine çıkış yaptıktan sonra dileyen tur misafirlerimiz tüm gün kayak keyfinin tadına varabilir, veya özel rehberimiz eşliğinde gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olabilir. Daha sonrasında Transfer yetkilisinin belirteceği saat ile buluşma noktasında toplanarak İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlamaktayız. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktalarına bırakarak Uludağ Turu'muzun sonuna geliyoruz.

Konaklamalı Uludağ Turları

Lüks ve konforlu otobüsler ile ulaşımını sağladığımız Konaklamalı Uludağ Turları ile benzersiz bir tur deneyimi yaşamanın tam zamanı! Konaklamalı Uludağ Turları yine İstanbul kalkışlıdır. İstanbul'da belirtilen nokta ve saatlerde buluşarak kahvaltı paketi ve araç içi ikramlarımız eşliğinde her zaman olduğu gibi Osmangazi Köprüsü'nü kullanarak 3.5 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ'a varıyoruz. Dağ ve gezileyecek yerler hakkında rehberimiz siz değerli misafirlerimizi yönlendirmelerinden sonra dağ havasını soluyup yürüş yapabilir, kar topu oynayabilir, veya kızak keyfini sürebilirsiniz. Konaklamalı Uludağ Turları avantajlarından biriside anlaşmalı kayak evidir. Anlaşmalı Kayak Evlerinden kayak takımlarınızı indirimli bir şekilde gün boyunca kiralayabilirsiniz. Birbirinden avantajlı seçenekler ile Konaklamalı Uludağ Turları güvenli ödeme seçenekleriyle gelgidek.com'da!

Konaklamalı Uludağ Turları'nda oteller: Kırcı Termal Otel, Karinna Otel, Bof Otel, Erta Soyak Otel, Trendlife Otel


İstanbul Uludağ Otobüs Ulaşımı

Ülkemizin en gözde kış turizm merkezi olan Uludağ'a İstanbul'dan hergün, kesin hareketli İstanbul-Uludağ Tek Yön Ulaşım sağlanmaktadır. En iyi fiyat garantisiyle gerçekleştirdiğimiz ulaşımlarda Osmangazi Köprüsü avantajını kullanarak ortalama 3.5 saat içerisinde Uludağ kayak merkezine varıyoruz. İstanbul'da belirtilen kalkış noktalarından sizleri alarak lüks otobüslerimiz ve araç içi servis ikramlarımız ile sizleri rahat ve güvenli bir şekilde Uludağ'a ulaştırıyoruz.