WhatsApp

Petersburg Turları

Çıkış Tarihi
PETERSBURG TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

St Petersburg Turları

St Petersburg, Sankt-Peterburg ya da Türkçe ismiyle St Petersburg Moskova’nın 715 km kuzeybatısında bulunmaktadır. Rusya’nın ikinci büyük şehri olan bu şehir aynı zamanda Avrupa’ nın dördüncü büyük şehri olarak nitelendirilmektedir. Zarif binalarının yanı sıra kültürel anlamda da dikkat çeken bir şehirdir. Mimarisi ile büyüleyen bu şehre sizler için muhteşem St Petersburg Turları düzenlenmektedir. St Petersburg Rusya’ nın en bilindik sanat şehirlerinden birisidir. Köprüleriyle ünlü olan bu şehirde muhteşem bir St Petersbur Turu geçireceğinizin garantisini verebiliriz. Birçok ünlü mimarisi ve eserleri ile Rusya’nın önemli kentlerinden birisini ziyaret edebileceksiniz.

St Petersburg Tur Fırsatları

Rusya genel olarak aşıklar şehri olarak nitelendirilen ülkelerden birisidir. St Petersburg aşıklar şehrinden birisi olarak genelde balayı çiftlerinin tercih ettiği şehirler arasındadır. Çok fazla tercih edilmesinin sebebi ise Uygun Fiyatlı Tur Fırsatları ile ilgili birçok seçenek bulunmaktadır. Hem tatil hem de kültürel geziler yaparak keyifli bir tur geçirebilirsiniz. Dikkat çeken tarihi dokusu ile tüm misafirlerini kendisine hayran bırakan bu şehir tüm özellikleri ile uygun bir seyahat geçirmenizi sağlayacaktır.  St Petersburg Tur Fırsatları ile tüm isteklerinizi karşılayabilirsiniz.

St Petersburg Tur Çeşitleri

St Petersburg caddeleri, köprüleri, sarayları, katedralleri ile herkesi büyüleyen bir mimariye sahiptir. Gösterişli mimarisinin yanı sıra kültürü ile ve sana olan düşkünlüğü ile kendisine hayran bırakan bir yapıya sahiptir. Rusya ülke olarak daha çok gece hayatıyla da bilenin bir ülkedir. St Petersburg da Rusya’ nın bir parçası olmasından dolayı haliyle Beyaz Geceler’i yaşamak için en uygun şehirlerdendir. Katılacağınız St PetersBurg Turları ile sizler de eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Gelgidek ailesi olarak düzenlediğimiz St Petersburg Turları ile siz değerli misafirlerimizin tatilinin en iyi şekilde geçmesine olanak sağlıyoruz. Rusya Resitali Moskova - St Petersburg, Rusya Resitali St Petersburg - Moskova gibi St Petersburg Tur Çeşitleri ile sizleri de aramızda görmek isteriz.