WhatsApp

Moskova Turları

Çıkış Tarihi
MOSKOVA TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Moskova Turları

Moskova, Rusya’nın başkenti olmakla birlikte aynı zamanda en kalabalık şehridir. Banliyöler ile birlikte neredeyse 8 milyona yakın nüfusa ve 1081 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Şehir 1755 yılında kurulmuştur. Dünyanın en iyi metro sistemine sahip olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Resmi olarak Rusça konuşulmaktadır. Şehirde çok fazla etnik grup bulunmaktadır. Yaşlı nüfusun genç nüfustan fazla olmasından kaynaklı nüfus artışı oldukça düşüktür. Moskova’nın para birimi rubledir. Moskova’ya giderken yanınızda döviz bulundurmalısınız. Moskova da ılımlı kara iklimi görülmektedir. İkliminden kaynaklı olarak genelde şehir soğuk ve sık görülen yağışlarıyla bilinir. Moskova Turları yurtdışı turları arasında gezeceğiniz en aktif turlardan birisidir.

Uygun Moskova Turları

Büyüleyici Moskova yolculuğuna çıkmadan önce tur ile ilgili bilgiler almak, fiyatlar konusunda araştırma yapmak ilk adım olacaktır. Moskova ılıman karasal iklime sahip olduğu için hangi mevsimde giderseniz gidin hemen hemen aynı olacaktır. Gezip görecek, deneyimleyecek, yeni bilgiler edinecek birçok yer, eser, yapıt var. Tüm bunları göze alarak giderken dikkat edeceğiniz mevsimden ziyade dönemsel olarak değişkenlik gösterebilen fiyatlardır. Gelgidek ailesi her zaman ekonomik ve en kaliteli tatilleri planlamaktadır ve Uygun Moskova Turları'nı hizmetinize sunmaktadır. En Uygun Moskova Turları için gelgidek.com’ u takipte kalın.

Ucuz Moskova Turları

Moskova’da yapılacak en iyi şeyler listesinin başında meşhur Moskova metrosuna binip Kızıl Meydan’ı dolaşmak ve bölgede bulunan kiliseleri ve müzeleri ziyaret etmek olacaktır. Şehirde bulunan meşhur akvaryumlarını ve eğlence parklarını gezmek ve en önemlisi keyfine doyamayacağınız Rus mutfağının harika lezzetlerinin tadına varmak bu listeye ek maddelerdir. Tüm bunları dönem dönem yapılan kampanyalarla karşılaştığınız da çok uygun fiyatlı ve dolu dolu geçireceğiniz bir Moskova Turu deneyimi şansına sahip olabilirsiniz. Ucuz Moskova Turları için gelgidek.com'u ziyaret edin.

Moskova Turu Çeşitleri

Gelgidek ailesi olarak sizlere oldukça fazla seçenek sunabilmek için tüm fırsatları değerlendiriyoruz. Önümüze çıkan tatil zaman fırsatlarını  değerlendirmeye alıp sizlerin hizmetine sunuyoruz. Moskova Turu Çeşitleri  Moskova Pegasus Havayolları İle 3 Gece - Kurban Bayramı, Moskova Pegasus Havayolları İle 3 Gece - Şeker Bayramı ve  Moskova Pegasus Havayolları İle 3 Gece şeklindedir.  Uygun Moskova Turları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. En kaliteli Moskova Turu Gelgidek'te.