WhatsApp

Maldivler Turları

Çıkış Tarihi
MALDİVLER TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Maldivler Turu

Maldivler, resmi adıyla Maldiv Cumhuriyeti Hint Okyanusunda yaklaşık 1200 ada ve adacıktan oluşan bir devlettir. Bu adaların 1190 tanesi mercan adasından oluşur 202 tanesinde ise yerleşim vardır. Başkenti Male olan Maldivler, tatil için çok tercih edilen bir bölgedir. Doğasının büyüleyiciliği ile insanları içine çekiyor. Sıcak kumsalları berrak ve serin suları sayesinde çok keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayan bir alana sahiptir. Maldivler Turu sizlere çok farklı, eğlenceli, keyifli, huzurlu ve sakin bir tatil fırsatı sunar. Denizin ve güneşin keyfini en derinliklerine kadar hissedeceksiniz. Maldivler Turu ile adeta akvaryum gibi olan denizinde yüzerek kendinizi eşsiz bir dünyada hissedeceksiniz. Gelgidek ailesi olarak sizlerin için en kaliteli tatil hizmetini sizlere sunuyoruz.

Maldivler Tur Fırsatları

Maldivler en çok balayı için tercih ediliyor. Sadece balayı için değil gündüz sakinlik gece ise hareket isteyen her bir misafirimiz için en ufak detaylara varana kadar planlıyoruz. Maldivler Tur Fırsatları ile sizde keyifli bir tatil yapmak ister misiniz? Dönemsel olarak yapılan bazı kampanyalar sonucu sizlerinde hoşuna gidecek fırsatlar sunuyoruz. Geçireceğiniz 8 gün tatil sonucunda ülkenizi tamamen dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde döneceğinizi garantiliyoruz. Maldivler’in muhteşem lezzetleri ile birçok güzel tatları deneyimleyeceksiniz. Maldivler Turları içerisine şehirde yapılacak panoramik şehir turu da dahildir. FlyDubai Havayolları ile yapacağımız Maldivler Turu FlyDubai Havayolları ile 5 Gece turumuza katılarak konforlu bir uçuş ile siz değerli misafirlerimizi en rahat şekilde Maldivler’e ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyatlı Maldivler Turu

Eşsiz doğasıyla herkesi kendine hayran bırakan Maldivler Turu herkesin hayalidir. Maldivler, egzotik doğasıyla, berrak okyanusuyla, lüks ve konforlu otelleriyle ve bin bir çeşit doğa harikalarıyla tercih noktanız oluyor. Siz değerli misafirlerimizin bu hayallerini gerçekleştirmek için Ucuz Maldivler Turu ile sizlere yardımcı oluyoruz. Keyifli bir şekilde dinlenirken bir de fiyatını düşünmeyeceğiniz bir tatil fırsatı sizleri bekliyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen Ucuz Maldivler Turu için erken rezervasyon yaptırmanız sizlerin bütçesine katkı sağlayacaktır. Erken rezervasyon Uygun Fiyatlı Maldivler Turları için bir püf noktadır. Sizlerde Uygun Fiyatlı Turlar ile tatil yapmak istiyorsanız gelgidek.com’a.