WhatsApp

Kültür Turları

Çıkış Tarihi
KÜLTÜR TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Kültür Turları

Türkiye dünyanın dört bir yanından her mevsiminde ayrı güzellikler için binlerce turist ağırlamaktadır. Dünya mimarisinden izler taşıyan tarihi yapıtlar,  yüzlerce yıldır korunan birçok medeniyete hitap eden eserler,  tarih severlerin ilgi odağı olan birçok yapıtı ile dünyaca ünlenmiş ve ilgi gören bir ülkedir. UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne alınmış birbirinden farklı doğa harikaları ve birbirinden güzel eserleri sergileyen müzelerimiz ile Türkiye tam bir kültür cennetidir. Ülkemizin her bir köşesinde keşfedilmeyi bekleyen sayısız güzellikler ile dünya tarafından büyük ilgi duyulmasına sebep oluyor. Kültür Turları bu noktada devreye giriyor. Yerli ve yabancı turistlere son derece cazip fırsatlar sunuyor.

Gelgidek ile Kültür Turları Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her noktasını keşfetmek, bu toprakların sırlarını çözmek için büyük avantajlar sağlıyor. Gezerken öğreniyor kültürünüzü genişletip aynı zamanda gezerek keyifli vakit geçiriyorsunuz. Günübirlik ya da konaklamalı yurtiçi Kültür Turları ile tatil severlere nefes alma fırsatı sunuyoruz.

Hangi Kültür Turu Tercih Edilmeli?

Tatili kim sevmez ki? Tatil yapmak her bireyin ihtiyacıdır. Özellikle yoğun işlerde çalışan bireyler için tatil inanılmaz ihtiyaç duyulan bir şeydir. Kimi zaman tüm haftanın yorgunluğunu geride bırakmak için kimi zaman yılın yorgunluğunu üstümüzden atıp kendimize iyi gelen aktiviteler yapmayı isteriz. Hal böyle olunca kısıtlı zaman diliminde en iyi olanı tercih etmek bizim için en önemli kriterlerden birisidir. Tatil sadece fiziki olarak dinlenmek değil aynı zamanda uzun süre çalışan ve yoğun bir tempo sürdüren beynimizin de dinlenmesidir. Beyin dinlendirmesini ise kaliteli vakit geçirerek yapabiliriz. Yeni yerler gezip görmek ve oraları keşfetmek, yeni kültürlere kapılar açmak, yeni insanlarla tanışmak ve yeni tatlar denemek kaliteli vakit geçirmeze fayda sağlayacaktır. Tüm bunlar için en iyi şekilde organize edilmiş olan Gelgidek Kültür Turları ile en kaliteli tatili yapacağınızın garantisini veriyoruz. Peki tüm bunların sonucunda "Hangi Kültur Turu Tercih Edilmeli?" Diyorsunuz. Eğer tam zamanlı çalışan bir bireyseniz Günübirlik Kültür Turları ya da Haftasonu Kültür Turları sizler için en doğru tercih olacaktır. Bu turlar arasında Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı, Safranbolu Amasra Abant, Bursa Eskişehir, Asos Kaz Dağları Çanakkale, İzmir Şirince Efes Kuşadası, Bozcaada Asos Ayvalık Cunda, Ankara Anıtkabir turlarımız yer almaktadır. Ayrıca tatil için ayıracağınız kısmen uzun zamana sahipseniz Fethiye Ölüdeniz Salda Gölü, İzmir Çeşme Alaçatı Efes Şirince Kuşadası, Safranbolu Amasra Yedigöller, Ukrayna Resitali vs. turlarımızı tercih edebilirsiniz. Gelgidek olarak sizler için en iyi planlamaları yaptık size kalan nereye gitmek istediğinizi belirlemek.

Kültür Turu Fiyatları

Kültür Turları yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok eşsiz güzellikteki rotaları kapsıyor. Gelgidek ailesi olarak yapacağınız tatilin kalitesi kadar cebinizin hoşnutluğuna da önem veriyoruz. Siz değerli misafirlerimiz için tam bir fiyat performans turları düzenliyoruz. Gün sayısına göre değişkenlik gösteren bu turlarımız en uygun Kültür Turları Fiyatları kapsıyor. Günübirlik ya da konaklamalı olarak tercih edebileceğiniz kültür gezilerimizin fiyatları tercih edilen gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Gelgidek ailesi ile yapacağınız uygun fiyatlı ve bir o kadar da konforlu tatiller sizleri bekliyor.