• VİZESİZ

  Kiev - Terk Edilmiş Şehir Çernobil - Kurban Bayramı

  Çernobil - Kiev
  3 Gün
  Ucak
  549
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Kiev - Terk Edilmiş Şehir Çernobil - Şeker Bayramı

  Çernobil - Kiev
  3 Gün
  Ucak
  549
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Kiev - Terk Edilmiş Şehir Çernobil

  Çernobil - Kiev
  3 Gün
  Ucak
  449
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Kiev Skyup Havayolları İle 3 Gece - Bayram Özel

  Ukrayna'nın başkenti Kiev'e Gelgidek!
  4 Gün
  Ucak
  329
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Kiev

  Ukrayna'nın başkenti Kiev'e Gelgidek!
  4 Gün
  Ucak
  299
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Bulgaristan Romanya Grand Ukrayna Moldova

  Sofya-Bükreş-Lviv-Rivne-Kiev-Uman-Odessa-Kişinev-Köstence-Varna-Burgaz
  10 Gün
  Otobus
  349
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Grand Ukrayna

  Lviv, Vinnitsa, Odessa, Uman, Kiev, Lviv
  8 Gün
  Ucak
  399
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Ukrayna Resitali

  Kiliseleri, müzeleri ve opera binasıyla Lviv'e Gelgidek!
  5 Gün
  Ucak
  379
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Kiev Pegasus Havayolları İle 3 Gece - Ankara

  Ukrayna'nın Başkenti Kiev'e Gelgidek!
  5 Gün
  Ucak
  299
  kişi başından
  Detaylar


SÜRE
KATEGORİLER
TOPLAM FİYAT

Kiev Turları

Kiev, Ukrayna’nın başkenti aynı zamanda en büyük kentidir. Avrupa’nın en büyük 7. Kenti olan bu şehir ismini Kie, Shceck ve Khoriv ve kardeşleri Lebid olmak üzere üç kardeşten aldığı söyleniyor. Ukrayna’nın en çok tercih edilen şehri Kiev Turları ile keşfedilmesi gereken önemli şehirlerden birisidir. Tarihi, mimarisi ve gece hayatı ile büyüleyen bir şehirdir. Kiev’de resmi olarak Ukraynaca dili kullanılmaktadır. Kiev önemli bir yapıya sahiptir. Doğu Ortodoks Hristiyanlığının en önemli merkezidir Kiev Pechersk Lavra ve Ayasofya Katedrali’ni kapsayan kutsal bölgeleri ile yüz yıllardır en çok ilgi görür ve şuan UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır. Kiev turları ile tüm bu tarihi yapıları ziyaret edebilir aynı zamanda tarihe tanıklık edebilirsiniz.

Kiev Turu Fiyatları

Kiev oldukça ilgi gören Yurtdışı Turları arasında yer almaktadır. Doğu Sanat Müzesi, Ulusal Sanat Müzesi, Pinchuk Sanat Merkezi ve Ulusal Rus Sanatları Müzesi gibi birçok sanat ile iç içe olan merkezleri bulunmaktadır. Sanatının yanında tarihi eser değerindeki katedralleri ve mimarisi ile keyifli bir tatil geçirmenize yardımcı olmaktadır. Tüm bu müzeleri gezerken düşük ücretler ödeyerek büyük bilgiler öğreneceksiniz. Kiev kültürü genellikle 3. Ve 5. Yüzyıllardan bu yana saklanan birçok arkeolojik yapıyı bünyesinde bulundurur. Kültür açısından zengin olan bu şehirden döndüğünüzde kendinizi kültüre doymuş bir şekilde bulacaksınız. Böylesine dolu dolu bir tatili ancak Kiev Turları ile yapabilirsiniz. Bu denli dolu geçen bir tatil herkeste Kiev Turu Fiyatları ile ilgili merak uyandırıyor. En Uygun Fiyatlı Kiev Turları ile sizde kültüre doyarak ve dinlenmiş bir şekilde tatilinizi sonlandırabilirsiniz.

Kiev Tur Çeşitleri

Kiev tarihi dokusu olduğu kadar gece hayatıyla da gözleri üzerine çekiyor. Slav ülkelerinin neredeyse hepsi hareketli gece hayatına sahipler. Eğlenceli sosyal hayat düşkünlüğü her yıl turistlerle yükseliş gösteriyor. Bazı dönemlerde düzenlenen festival, karnaval vb. şeyler ile de bu renkli hayata destek sağlanıyor. Kiev Turları ile bu eğlenceli gece hayatına dahil olmak mümkün. Bütün bu eğlence mekanları ise oldukça uygun fiyatlı. Kiev mutfağının da destek sağladığı bu mekanlarda yemek yerken eğlenme imkanı buluyorsunuz. Kiev Tur Çeşitleri Kiev – Terk Edilmiş Şehir Çernobil, Kiev Bayram Turu, Kiev Turu, Bulgaristan Romanya Grand Ukrayna Moldova, Grand Ukrayna, Ukrayna Resitali, Kiev Pegasus Havayolları ile 3 Gece – Ankara şeklindedir. Birbirinden farklı fırsatlar bulunduran Kiev Tur Çeşitleri ile sizde Kiev Turları ile keyifli tatiller geçirin.