WhatsApp

Kayak Turları

Çıkış Tarihi
KAYAK TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Kayak Turları

Gelgidek ile bütçenize en uygun Kayak Turları seçenekleri sizlerle! Konaklamalı, Günübirlik, veya haftasonu gerçekleştirdiğimiz Kayak Turları ile benzersiz bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz. Aktivite dolu Kayak Turları, Lüks Otobüslerimizle yapılırken, hergün kesin kalkışlıdır. İçerisinde zorunlu ekstra ödeme olmayan Kayak Turları ayrıca sizlere Kayak ya da Snowboard kiralama desteği de sağlamaktadır. Sizde bu eşsiz Kayak Turları için güvenli ödeme seçenekleriyle rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Uludağ Kayak Turları

Ülkemizde Marmara Bölgesi'nin en yüksek dağı konumunda olan Uludağ, Bursa'nın güneyinde bulunmaktadır. 2.543 metre yüksekliğinde bulunan dev dağ, Türkiye'nin kış spor merkezidir. Bursa'nın en önemli yerlerinden biri olan Uludağ sadece kış turizmiyle öne çıkmayıp, yazın kamp yapmak, piknik yapmak için de en çok tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. Uludağ'da dört mevsimde de gidilebilecek tesisler, kamp yerleri ve ziyaret edilecek birçok yeri mevcuttur. Doğal güzelliği ile Uludağ birbirinden harika gezilecek yerlere sahiptir. Kış mevsiminde ziyaretçi sayısı maksimum olan Uludağ'a ulaşım oldukça basittir. Karayolları ile kesintisiz bir şekilde ulaşım sağlanabilirken, teleferiklerle de eşsiz manzara eşliğinde bölgeye ulaşılabilmektedir. Ulaşımın kolay olması ile de Uludağ ülkemizde en çok tercih edilen kayak merkezlerinin başında gelmektedir.

Bu büyüleyici bölgenin keyfi her mevsim ayrıdır. Fakat kış aylarında karın ve kayak keyfinin tadına varabilmeniz size benzersiz bir deneyim yaşatabilmektedir. İster konaklamalı, ister günübirlik Uludağ Kayak Turları ile bu deneyimi gelgidek olarak siz değerli misafirlerimize yaşatmaktayız. Hergün kesin kalkışlı olarak gerçekleştirdiğimiz Uludağ Kayak Turları sadece İstanbul kalkışlıdır. İstanbul içerisinde belirlediğimiz saat ve kalkış noktalarından tur misafirlerimizi alıp Osman Gazi Köprüsü kolaylığını kullanarak ortalama 3.5 saat içerisinde Uludağ Kayak Merkezi'ne varıyoruz. Uludağ Kayak Merkezi'ne çıkış yaptıktan sonra dileyen tur misafirlerimiz tüm gün kayak keyfinin tadına varabilir, veya özel rehberimiz eşliğinde gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra Uludağ'ın eşsiz güzelliklerinni tadını çıkarabilmektedir. Konaklamalı, Günübirlik veya Haftasonu çıkışlı Uludağ Turları'mızın sonunda sizleri yine aldığımız kalkış noktalarına bırakmaktayız.