WhatsApp

İskandinavya Turları

Çıkış Tarihi
İSKANDİNAVYA TURLARI LİSTELENİYOR
 • İYİ SEÇİM!

  İskandinavya Turu Pegasus Havayolları İle 7 Gece -cph/arn -yaz Dönemi

  Ekstra tur Avantajları : Avantajlı Maxi ekstra tur paketi: Djurgården Adası ve Vasa Gemi Müzesi (65 Euro) Flam Fyord (130 Euro) Flamsbana tren yolculuğu (130 Euro)…
  8 Gün
  Ucak
  849
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  İskandinavya Turu Pegasus Havayolları İle 7 Gece - Arn/cph -yaz Dönemi

  Ekstra tur Avantajları : Avantajlı Maxi ekstra tur paketi: Djurgården Adası ve Vasa Gemi Müzesi (65 Euro) Flam Fyord (130 Euro) Flamsbana tren yolculuğu (130 Euro)…
  8 Gün
  Ucak
  899
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

İskandinavya Turları

İskandinavya diye adlandırılan bölge yaklaşık olarak 6 ülkeden oluşmaktadır. Kuzey Avrupa ülkelerinin oluşturduğu bir coğrafyadır. Danimarka, İsveç, Norveç, Finlandiya, İzlanda, Fareo Adaları, Aland Adaları, Grönland Nordik ülkelerinden oluşur. İskandinavya Turları Kuzey Avrupa’ daki birbirinden eşsiz doğasıyla herkese kucak açan ülkeleri barındırmaktadır. Özellikler Danimarka dünyanın en mutlu ülkesi olarak seçilmiş olması İskandinavya Turlarının çokça tercih edilmesine sebep olmaktadır. İskandinav ülkeleri her yıl dünyanın en yaşanılabilir şehirler listesine en az bir şehir ile yer alıyor. İskandinavya Turları tercih sebebi olması modern aynı zamanda sakin, huzurlu ve sakin bir rotadan oluşmasıdır.

İskandinavya Tur Çeşitleri

İskandinav ülkeleri daha çok sakinliği ve huzurlu olması ile bilinmektedir. Söz konusu sakinlik ve huzur olunca talepte fazla oluyor. Kusursuz şehirlerin bulunduğu bu bölge görülmeye değecek birçok mekanı kapsıyor. İskandinavya Tur Çeşitleri ile bu mekanlarda zaman geçirmek mümkün. Mekanların yanı sıra kaliteli otellerde konaklama fırsatı sunulan İskandinavya Turları ile sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek kaçınılmaz hale geliyor. İskandinavya Turları kapsamında Kopenhag, Stockholm, Oslo, Karlstadt, Voss, Bergen, Stavanger, Kristiansand, Odense gibi şehirler bulunmaktadır. Gelgidek ailesi Baştan Başa İskandinavya, Baştan Başa İskandinavya Bayram Turları, İskandinavya Ve Fiyordlar, Büyük İskandinavya Ve Fiyordlar, İskandinavya Kopenhag - Stockholm gibi İskandinavya Tur Çeşitleri planlamaktadır. Konforlu ve kaliteli aynı zamanda dinlendirici bir tatil yapmak isterseniz sizin için uygun olan turları tercih edebilirsiniz.

İskandinavya Tur Fiyatları

Dünyanın en mutlu ve güzel şehirlerinden oluşan İskandinavya gezmelere doyulmayacak bir bölgedir. İskandinavya Turları yurtdışı turları arasında adını listenin ilklerine yazdıran turların bazılarından birisidir. Şehrin gürültüsünden kaçıp kafa dinlemek isteyenlerin çokça tercih ettiği İskandinavya Tur Fiyatları konusunda bazı düşünceler uyandırıyor. Gelgidek ailesi kaliteli ama bir o kadar da uygun fiyatlar barındıran turlar düzenlemektedir. İskandinavya Turları 9 farklı şehir turu sonrasında tamamlanmaktadır. Böylesine dolu dolu bir tatili ancak İskandinavya Turları ile gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli ve dinleneceğiniz bir tatil olan İskandinav ülkeleri turlara katılan herkesin huzur sarhoşluğu yaşaması ile sonlanıyor. Sizlerde Uygun Fiyatlı İskandinavya Turları ile keyifli bir tatil geçirmek isterseniz İskandinavya Turları kategorisindeki turlara göz atabilirsiniz.