WhatsApp

Aşı Turları

Çıkış Tarihi
AŞI TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

AŞI TURLARI


Günümüzde yaşanan pandemi sorununda dünya da aşılama çalışmalarına devam ediliyor. Bir çok ülkede aşı sayısında yetersizlik yaşanmasından dolayı henüz aşıya erişebilmiş değil. Durum böyle olunca “Aşı Turizmi” adı altında bir çok ülkede çok yeni bir seyahat modeli başlamış oldu.

Bizler de gelgidek.com olarak aşı turlarına başlamış bulunmaktayız. Bu pandemi döneminde hem biraz olsun seyahat arzunuzu gidererek yurtdışını gezmek, evlere tıkandığımız bu zor dönemde biraz kafanızı dağıtabilmek, hem de Covid-19 Aşısı olabilmek için birkaç günlük turlar halinde Moskova, Kiev ve Belgrad gibi yerlere aşı turları ile gitmeye ne dersiniz?

Aşı Turlarına Dahil Olanlar

Moskova aşı turunda Sputnik V aşısı ön plana çıkıyor. Misafirlerimize 4 gece 5 günlük programda, gidiş dönüş uçak bileti, konaklama, kliniğe gidiş dönüş transfer, Rusça ve Türkçe konuşabilen rehber, Panoromik Moskova kent turu ve 2 doz Rusya aşısı Sputnik V fiyata dahil oluyor.

Kiev aşı turunda ise BionTech Aşısı ön plana çıkıyor. Misafirlerimize 4 gece 5 günlük programda  Türk Havayolları ile 2 Gidiş 2 Dönüş uçuş bileti, konaklama, Rusça- Türkçe konuşabilen rehber, Kiev şehir turu ve 2 doz BionTech aşı turlarına dahil olanlar arasında.

Belgrad aşı turunda ise yine BionTech aşısı ön plana çıkıyor. Misafirlerimize 4 gece 6 günlük programda , Türk Havayolları İle 2 Gidiş 2 Dönüş uçuş bileti, konaklama, İngilizce- Sırpça konuşabilen rehber, Belgrad Şehir Turu ve 2 doz BionTech aşı turlarına dahil olanlar arasında.

Aşı Turu Fiyatları

Aşı Turları hem Covid-19 Aşısı olabileceğiniz hem de seyahat edip gezebileceğiniz turlardan oluşmaktadır. Gelgidek ailesi olarak hem sağlığınıza, hem seyahatinizin kalitesine, hem de cebinizi düşünerek size kaliteli turlar sunuyoruz. Aşı Turları'nın fiyatları sizin bütçenizi düşünerek hazırlanmıştır ve gidilecek ülkeye göre değişikllik göstermektedir. Güvenle aşınızı olabileceğiniz aynı zamanda gezebileceğiniz Aşı Turları en uygun fiyatlarla sizin için gelgidek.com'da.