WhatsApp
  • Demo Hotel Bodrum

4.465TL

en düşük kişi başı

1 Gün
Avrupa
1261

 SİZE ÖZEL

Schengen Vize HizmetiTURİSTİK VİZE BASVURU EVRAKLARI

Pasaport Orijinali

 - Son 10 yıl içerisinde alınmış, öngörülen seyahat bitim tarihinden itibaren en az 6 aylık geçerliliği bulunan, en az 2 boş vize sayfası (pasaportta en az iki adet karşılıklı olmak üzere boş 2 sayfa ) olan pasaport. Eski pasaporta ait son 3 yıl içerisinde alınmış Schengen vizeleri sayfalarının fotokopisi.

Başvuru Formu (Bizim tarafımızdan doldurulacaktır. Bu hizmet fiyata dahildir.)

 - Eksiksiz olarak doldurulmuş, okunaklı, pasaport sahibi tarafından son sayfadaki imza bölümü imzalanmış olmalıdır. 17. Maddeye ev adresi ve e-posta adresi birlikte yazılmalı, cep telefonu başvuru sahibine ait olmalıdır. başvuru formları mavi, siyah kalemle veya bilgisayar ile doldurulabilir. Başvuru sahibi 18 yaşından küçük ise imza bölümleri anne ve baba tarafından imzalanmalıdır.

İki Adet Biyometrik Fotoğraf

 - Son 3 ay içerisinde çekilmiş, objektife direkt bakan, yüz, kulaklar ve alın bölgesinin açıkça göründüğü, arka fonu beyaz, 35 mm x 45 mm olması gerekmektedir.

Gidiş - Dönüş Uçak Bileti Rezervasyonu (Bizim tarafımızdan tur evrakları konulacaktır. Tur satın almadıysanız uçak biletinizi beyan etmelisiniz.)

 - Ön görülen ulaşım aracına ilişkin rezervasyon yada alındığını belirten veya ulaşım aracını belgeleyen kanıtlayıcı belgeler. (Otobüs, Tren, Uçak, Araç, Feribot Vb.) Uçak rezervasyonlarında PNR numarası olması şarttır.

Not: Birden fazla ülkeye gidilmesi durumunda Şehir/Ülke aktarmaları gösterilmeli veya dilekçe ile belirtilmelidir.

Not: Araba yada motosiklet ile seyahat edecek yolucuların dosyalarına Araç ruhsatı, yeşil sigorta, beynelmilel ehliyet ve eğer araç kendilerine ait değilse araç sahibinden kullanım haklarının seyahat edecek yolcuda olduğunu gösteren noter vekaleti gerekmektedir. Ayrıca dosya içerisine seyahat planını anlatan bir dilekçe eklenmelidir.

Otel Rezervasyonu (Bizim tarafımızdan tur evrakları konulacaktır. Tur satın almadıysanız otel rezervasyonunuzu beyan etmelisiniz.)

 - Seyahat planının tamamını eksik gün olmadan gösteren, Birden fazla ülkeye gidilmesi durumunda tüm ülkelerin konaklama detaylarının ayrıntılı olarak belirtildiği rezervasyonlar beyan edilmelidir. Otel rezervasyonların da mutlaka seyahat eden yolcuların isimlerinin yer alması gerekmektedir. isim geçmeyen rezervasyonlar kabul edilmeyecektir ve otel rezervasyonlarında rezervasyon numarası olması şarttır.

Not: Aile Arkadaş ziyareti sebebi ile seyahat ediliyorsa, resmi kurumdan alınmış davetiye yada davet eden kişi tarafından yazılmış davet edilen kişi ismi, davet eden kişi adres, telefon belirtilerek imzalanmış davetiye ile birlikte davet eden kişinin vatandaşlık belgesi, pasaport ile birlikte vizesi veya kimlik kartı fotokopisi eklenmelidir.

Not : Kişi, şirket ya da kurumlar tarafından gönderilen davet yazılarında davetiyeyi gönderen kişi ya da kurumların e-mail adreslerinin bulunması zorunludur.

Seyahat Sağlık Sigorta Poliçesi (Bizim tarafımızdan yapılacaktır. Fiyata dahildir.)

- Yurtdışı Seyahat Sigortaları "ıslak imzalı ve kaşeli" olmak zorundadır. ıslak imzalı ve kaşeli olmayan seyahat sigortaları tarafından kabul edilmeyecektir.

- Sigorta Tüm Schengen ülkelerinde geçerli, minimum öngörülen transit ve ikamet süresini kapsamalı, asgari poliçe teminatı 30.000€ olmalı ve minimum seyahat tarihlerini kapsamalıdır.

 - Seyahat Sağlık Sigortanızı başvuru merkezimizde yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgiyi başvuru merkezlerimizdeki bankolarımızdan alabilirsiniz.

Şahsi Banka Hesap Dökümü Orijinali (E-imzalı kabul edilmemektedir. Mutlaka kaşe imzalı ve bakiyeli olmalıdır.)

 - Başvuru tarihinden en fazla 1 hafta önce bankadan alınmış son 3 aylık hesap hareketlerini gösteren banka hesap dökümü alınmalı bankadaki gişe yetkilisi tarafından imzalı kaşeli ve imza sirkülü olması gerekmektedir. Banka hesabı internetten alınmış olsa dahi bankadan kaşe ve imza yaptırılmalıdır.  Hesabınızda seyahatinizi finanse edecek kadar bakiye olmalıdır.

Not: Seyahat için minimum 20.000TL  banka hesabınızda bulunmalıdır.

Maaş Bordrosu Orijinali

 - Son 3 aya ait, firma yetkilileri tarafından imzalanmış ve kaşeli olmalıdır.

Emekliliği Gösterir Belge (Sadece emekliler için)

 - E-devlet internet sitesinden alınmış emekliliği kanıtlayan belge (barkodlu)

Not: Emekli olmayanlar için zorunlu bir evrak değildir.

Masraf Yazısı

 - Başvuru sahibinin seyahat masrafları anne, baba veya 3. bir kişi tarafından karşılanıyorsa, sponsor olan kişi seyahat süresince tüm masrafları karşılayacağını belirten bir dilekçe yazmalıdır. Dilekçe, masrafları karşılayan kişinin çalışma ve gelir evrakları, banka hesabı ayrıca dosyaya eklenmelidir.

Masraf yazısı örneğine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

İşveren İzin Yazısı

 - Çalışılan kurumdan alınmış antetli kağıda basılmış firma yetkilileri tarafından imzalı ve kaşeli, işveren kişinin seyahat tarihlerini, seyahat amacını ve çalışanın bu tarihlerde izinli olacağını belirtmiş ve orijinal olmalıdır. 

Dilekçe örneğine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

SGK İşe Giriş Bildirgesi (E-devletten alınmalıdır. Belgeyi almak için buraya tıklayınız.)

 - İşveren tarafından verilmiş güncel ve barkodlu olmalıdır.

SGK Tescil ve Hizmet Dökümü (E-devletten alınmalıdır. Belgeyi almak için buraya tıklayınız.)

 - Her bir başvuru sahibi ( Emekli, işveren ve çalışan farketmeksizin) sosyal güvencelerini sağlayan belgelerini sunmaları gerekmektedir. E-devletten alınan dökümler kabul edilir ancak barkodlu olmalıdır.

Şirket Evrakları;

 - Faaliyet Belgesi (Orijinal ve son ay içerisinde alınmış olmalıdır.)

 - Ticaret Sicil Gazetesi (Şirketin ünvan ve ortaklarının açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir.)

 - Vergi Levhası (Güncel olmalıdır. Kapatılan vergi dönemi işlenmiş olmalıdır.)

 - Şirket İmza Sirküleri Fotokopisi (Şirket yetkilisinin bulunduğu veya şirket yetkilisi tarafından vekalet verilmişse imza sirkülerine ek olarak vekalet ve vekalet verilen kişinin imza beyannamesi gerekmektedir.)

Muvafakatname

 - Reşit olmayan ve Anne yada Babadan sadece biri ile seyahat ediyor ise, Anne Baba olmadan 3. bir kişi ile seyahat ediyor ise seyahat edebileceğine dair noter tasdikli muvafakatname ve çocuğun kimlik fotokopisi gerekmektedir.Son 3 ay içerisinde alınan muvafakatnameler geçerlidir, daha eski muvafakatnameler kabul edilmez.

Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (E-devletten alınmalı, Nufüs Aile seçilmelidir. Eski eş ve tüm olaylar listelenmelidir. Belgeyi almak için buraya tıklayınız.)

 - Seyahatin masrafları Aile bireyleri tarafından karşılanacak ise seyahat eden kişi ile bağının kanıtlanması gerekmektedir.

Not: Masraflar Eş tarafından karşılanacaksa Evlilik Cüzdanı Yeterli olacaktır.

Yerleşim Yeri Belgesi (E-devletten alınacaktır. Belgeyi almak için buraya tıklayınız.)

Öğrenci Belgesi (Öğrenciler için gereklidir. Belgeyi almak için buraya tıklayınız.)

 - E-devletten barkodlu alınmış olmalıdır.

Not: Ögrenci kartı geçerli değildir.

Not: Öğrenci kartı geçersizdir.

Nüfus Cüzdan Fotokopisi

 - Üzerinde T.C. kimlik numarası yazması gerekmektedir.

Pasaport Fotokopileri (Bizim tarafımızdan fotokopileri çekilecektir. Ücrete dahildir.)

 - Kimlik bilgilerinin yazılı olduğu bilgi sayfası ile pasaporttaki tüm işlem görmüş sayfaların eksiksiz fotokopisi

Not: Varsa eski pasaportta son 6 yıl içerisinde (2010 yılı itibari ile) alınmış Schengen vizelerinin ve var ise halen geçerli vizelerin fotokopileri

Not: Birlikte seyahat ettiğiniz kişilerinde pasaport ve vize fotokopileri gerekmektedir. Seyahat ettiğiniz kişi yeşil pasaport sahibi ise pasaport fotokopisi yeterli olacaktır

KONSOLOSLUKLAR BAŞKA EVRAK TALEBİNDE BULUNABİLİR. BU DURUMDA AYRICA BİLGİ VERİLECEKTİR.

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI ÜCRETE DAHİLDİR.

BAŞVURU FORMU DOLDURMA HİZMETİ ÜCRETE DAHİLDİR.

DAHİL OLANLAR:
- Konsolosluk Ücreti
- Vize Bedeli
- Hizmet Bedeli
- Zorunlu Sağlık Sigortası Ücreti
- Form Doldurma Hizmeti
- Kurye Bedeli

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1261
LOKASYON:
Avrupa
İPTAL POLİTİKASI:
Aksi belirtilmedikçe tur hareket tarihinden 31 gün önce kesintisiz iade yapılır. Sonrasında iade mümkün değildir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
35 EUR
VIP Sigorta Poliçesi (Vize reddi dolayısıyla tur ve vize iadesi, bagaj hasarı, kapkaç, covid, sağlık teminatı ve daha fazlası) ()

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.