• Büyülü Hindiçin; Vietnam & Kamoçya & Laos: Ho Chi Minh (3) & Siam Reap (2) & Luan Prabang (2) & Hanoi (2)
  • Büyülü Hindiçin; Vietnam & Kamoçya & Laos: Ho Chi Minh (3) & Siam Reap (2) & Luan Prabang (2) & Hanoi (2)
  • Büyülü Hindiçin; Vietnam & Kamoçya & Laos: Ho Chi Minh (3) & Siam Reap (2) & Luan Prabang (2) & Hanoi (2)
  • Büyülü Hindiçin; Vietnam & Kamoçya & Laos: Ho Chi Minh (3) & Siam Reap (2) & Luan Prabang (2) & Hanoi (2)
  • Sağlık Koruma Paketi Dahil
  • Türk Havayolları ile
  • Tüm Ekstra Turlar Dahil
  • Akşam Yemekleri Dahil
  • Zorunlu Ekstra Ödeme Yok
  • 4* Oteller
Ho Chi Minh (3) & Siam Reap (2) & Luan Prabang (2) & Hanoi (2)

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
ISTANBUL – HO CHI MINH

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce (gidiş uçuş tarihinden 1 takvim günü önce) buluşuyoruz.  2.

Gün
SAIGON ( HO CHI MINH ) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Ho Chi Minh uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor. Varışımızın ardından Otelimize transfer. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek için serbest zaman. Aksam saatlerinde rehberinizin belirleyeceği saatte aksam yemeğimizi almak üzere otelden hareket. Aksam yemeğinin ardından otelimize geri donuyoruz. Geceleme otelinizde.  
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

3.

Gün
SAIGON ( HO CHI MINH ) 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası panaromik şehir turumuz için otelden hareket. EskSabah kahvaltı sonrası panaromik şehir turumuz için otelden hareket. Eski ismi ile Saigon olarak bilinen, Vietnam’ın en büyük ve aynı zamanda ekonomik kültürel başkenti konumundaki Ho Chi Minh şehir turumuz sırasında Uzlaşma Sarayı, Fransız Koloni döneminden kalma tarihi Notre-Dame Katedrali , Posta Binası. Gezimizin ardından alışveriş için serbest zamanımızın olacağı Ben Tanh pazarına geçiyoruz. Öğleden sonra “ Cu Chi Tünelleri Gezisi “ için özel otobüsümüz ile hareket. Bu gezimiz sırasında Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Vietnam savunucularının yer altına yaklaşık 200 km uzunluğunda yaptıkları Cu Chi tünellerini, Amerika ile savaşın yaşandığı dönemde kullanılan savaş araç ve malzemelerinden örnekleri görme imkânı. Tur bitiminde otelimize geri donuyoruz. Aksam saatlerinde rehberinizin belirleyeceği saatte aksam yemeğimizi almak üzere otelden hareket. Aksam yemeğinin ardından otelimize geri donuyoruz. Geceleme otelinizde. 
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

4.

Gün
SAIGON ( HO CHI MINH ) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken saatte alınacak kahvaltı sonrası düzenlenecek olan “ Mekong Turu “ için otelimizden hareket. Turumuzda ilk durağımız Ben Luc bölgesinde bulunan Cao Dai Tapınağı. 1919 yılında oluşturulan yeni bir din olan Caosinizm'e adanan bu tapınak, 1933 - 1955 yılları arasında inşa edilmiştir. Tapınak ziyareti sonrasında özel teknemiz ile birlikte Mekong Irmağına yolculuğumuz başlıyor. Tekne turumuzda ilk olarak Thoi Son adası ziyaretimiz olacaktır. Bu ada Vietnam’ın Meyve Sepeti olarak adlandırılmaktadır. Bu adada birbirinden ilginç tropikal meyveleri tatma imkanınız olacaktır. Ada ziyareti sonrasında yerel bir köy yolu üzerinde 15 dakikalık atla yürüyüş imkanımız olacaktır. Bu yürüyüş sonunda Chuong Duong Meyve Bahçelerine ulaşacağız. Bu bölgede hem tropikal meyveler hem de Vietnam’ın güzel yeşil çayını yerel Vietnam müziği eşliğinde tatma imkanımız olacak. Öğle yemeğini lokal bir restaurantda alacağız. Tur bitiminde otelimize geri donuyoruz. Aksam saatlerinde rehberinizin belirleyeceği saatte aksam yemeğimizi almak üzere otelden hareket. Aksam yemeğinin ardından otelimize geri donuyoruz. Geceleme otelinizde.Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

5.

Gün
SAIGON ( HO CHI MINH ) - SIEM REAP 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Siem Reap’e uçuyoruz. Siem Reap’a varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile otelimize hareket. Check in işlemlerinin ardından Siem Reap şehir turu için hareket. Göreceğimiz yerler arasında Kraliyet Rezidansı , Yeay Teap , Preah Ang Chek ve Prreah Ang Chorm anitlarinin bulunduğu şehrin ana caddesi üzerinden ana mabete ulaşıyoruz. Tapınak ziyaretimiz sonrası Antik Kambocya kültüründe Chantiers Ecoles ve Les Artisans d’ Angkor isimi ile anılan taş yontma ve ağaç oymacılığı merkezini ziyaret ediyoruz. Tur bitiminde Siem Reap’in 10 km yer alan Chong Khenas “ Tonle Sap & Yuzen koy Gezisi” için hareket. Devasa Tonle Sap Gölünün üzerinde yüzen okullar, restoranlar, hastaneler ve daha nice birçok binadan oluşan eşi benzeri bulunmayan bir yerleşim yeri. İnsanların suyun üzerinde geçen hayatlarını gördükçe hayrete kapılacaksınız. Tur bitiminde otelimize geri dönüş. Aksam saatlerinde rehberinizin belirleyeceği saatte aksam yemeğimizi almak üzere otelden hareket. Aksam yemeğinin ardından otelimize geri donuyoruz. Geceleme otelinizde . 
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

6.

Gün
SIEM REAP 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltisinin ardından tam gunluk “Angkor Wat” tapinaklar turu için otelimizden hareket . Uncesco dunya kultur mirasi listesinde yer alan , dunyanin en buyuk tapinagi olan Angkor Wat’ı ve Kimer başkenti Angkor Thom’u ziyaret ediyoruz. Tapınak kompleksi Pekin'deki Emperyal Palas'tan dahi daha büyük olan 81 hektarlık bir araziye kurulmuştur. Ayırt edici 5 kulesi Kamboçya Bayrağında yer almaktadır. Sanat tarihçilerine göre Khmer sanatı ve mimarisinin en iyi örneği olan bu başyapıttaki kuleler Meru'nın 5 tepesini sembolize etmektedir. Çevreleyen duvar dünyanın sonundaki dağları, duvarın ardındaki hendek de ötesindeki okyanusları sembolize eder.Öğle yemeğinin ardından bölgedeki en güzel tapınaklardan biri olan Ta Prohm’u geziyoruz. Angelina Jolie’nin oynadığı Tomb Raider filmlerinde de kullanılan tapınak, keşfedildiği zamandan beri hiçbir restorasyon geçirmemiş olmasıyla meşhur. Bu gizemli tapınak içinde büyüyen ağaçlarla eşsiz bir görsel şölen oluşturuyor. Tur bitiminde otelimize geri donus. Aksam saatlerinde rehberinizin belirleyeceği saatte aksam yemeğimizi almak üzere otelden hareket. Aksam yemeğinin ardından otelimize geri donuyoruz. Geceleme otelinizde . 
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

7.

Gün
SIEM REAP – LUANG PRABANG 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Lao’sun Unesco dünya tarih mirası listesinde yer alan Luang Prabang şehrine uçuyoruz. Varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile şehir turumuz için hareket. Şehir turumuz sırasında eskiden kraliyet sarayı olarak kullanılan Ulusal Müze, Wat Xieng ve Laos’un en eski tapınağı olan Wat Visoun’u ziyaret ediyoruz. Tur bitiminde Laos yerli kabilelerinin üçte birini oluşturan Mon-Khmer etnik grubuna ait Khmu kabilesinin yasam alanları olan Ban Quay, Ban Ou ve Ban Thapene köylerini ziyaret ediyoruz. Bir sonraki durağımız tropik ormanların arasından kıvırılarak akan, tüm zarafeti ve büyüleyici görüntüsü ile Khouangsi Şelalesi olacaktır. Tur bitiminde check in için otelimize geçiyoruz. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek için serbest zaman. Aksam saatlerinde rehberinizin belirleyeceği saatte aksam yemeğimizi almak üzere otelden hareket. Aksam yemeğinin ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde. 
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

8.

Gün
LUANG PRABANG 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Mekong Nehir turumuz için otelimizden hareket. Yaklaşık olarak 1.5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından , Luang Prabanga 25 km uzaklıkta , Laos’un en kutsal yerlerinden kabul edilen Pak Ou mağarasına ulaşıyoruz. Mekong Nehri ve Nam Ou nehirlerinin kesiştiği noktada, binlerce yıllık kireçtaşlarından oluşan bu mağaranın içerisinde 4000 adet Budha heykeli mevcuttur. Laos halkının mağara içerisinde bulunan yüzlerce yıllık heykellere ibadet şekillerini yakından görecek, birçok yeri güneş almadığı için sadece çakmak ve el feneri ile aydınlatılabilen mağaralar içerisinde kendinizi buğulu ve mistik bir dünyanın parçası olarak hissedeceksiniz. Bu turumuz sırasında yerel halk tarafından pirinç rakısı, yılan, akrep viskilerinin imalatının yapıldığı Ban Xang Hai ve geleneksel el isçiliği örneklerini görebileceğimiz Ban Xang Khong köylerini ziyaret edeceğiz. Gün batımında ise dileyen misafirlerimiz kent merkezinden Mekong Nehri‘ne kadar olağanüstü panoramik bir manzaraya sahip, deniz seviyesinden 100 metre yükseklikte, 300 basamaktan oluşan Laos’un en yüksek noktası olan Phousi Tepesi’ne tırmanabileceklerdir. Tur bitiminde aksam yemeğimizi almak üzere restauranta hareket. Aksam yemeği sonrası dinlenmek için serbest zaman Geceleme otelinizde. 
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

9.

Gün
LUANG PRABANG – HANOI 9 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken saatte alınacak kahvaltı sonra odaların boşaltılması. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışa istinaden özel otobüsümüz ile şehir turumuz için hareket. Şehrin birbirinden renkli bulvarlarını, sömürge döneminden kalan tarihi yapıyı göreceğimiz şehir turumuz sırasında ilk durağımız olan Vietnam'ın ulusal kahramanı Ho Chi Minh'in Mozolesini ziyaret ediyoruz. Sonraki durağımız 1070 yılında, İmparator Lý Thánh Tông tarafından inşa edilen, Vietnam’ın ilk üniversitesi olarak kabul edilen ve her metrekaresi Konfüçyüs’ün öğretileri ile bezeli Edebiyat Tapınağı olacaktır. Fransızların Hindiçin yarımadasındaki hakimiyetleri döneminde inşa ettikleri Kraliyet sarayı, Etnoloji müzesi ve günümüze kadar korunabilmiş tek tas Pagoda ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde özel otobüsümüz ile otele hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek için serbest zaman. Aksam saatlerinde dünyaca unlu “Su Kuklası Tiyatrosu” ve aksam yemeği için otelimizden hareket. Geçmişi 11. Yüzyıla dayanan, Kızıl Irmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olarak kabul edilen ve adından anlaşılacağı üzere su üstünde yapılan bu gösteri sırasında hem çok şaşıracak hem de çok keyifli anlar geçireceksiniz. Show bitiminde aksam yemeğimizi almak üzere hareket ediyoruz. Aksam yemeğimizin ardından dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde.  Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

10.

Gün
HANOI 10 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından belgesellere konu olmuş, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan “Halong Körfezi Turumuz” için otelimizden hareket. Hanoi’den 170 km uzaklıktaki Halong Bay’e yolcuğumuzunuz sırasında, yemyeşil Kızıl Irmak Deltasını ve uçsuz bucaksız pirinç tarlalarını yakından görebilme firkatiniz olacaktır. Teknede alacağımız kısa bir bilgilendirmenin ardından öğle yemeğimizi acık büfe olarak teknemizde alıyoruz. İlk durağımız Hang Sang – Hang Toi bölgesi olacaktır. Bu bölgede Cat Ba Ulusal parkı içerisinde yer alan Aydınlık ve Karanlık mağaralarını ziyaret edecek, koruma altındaki beyaz başlı langurları görme fırsatı bulacağız. Bamboo’dan yapılmış Vietnam usulü küçük salların içerisinde Halong Bay’in gizemli köselerini keşfediyoruz. Bir sonraki durağımız Halong’un zümrüt yeşili sularında kanolarımızla ziyaret edeceğimiz Lan Ha körfezi olacaktır. Kanolarımızla adacıklar ve mağalar etrafında gerçekleştireceğimiz gezimizin ardından teknemize geri donuyoruz. Aksam saatlerinde Hanoi’ye geri dönüş için Pha Pot limanına hareket ediyoruz. Aksam yemeğimizin ardından dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde. 
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

11.

Gün
HANOI - ISTANBUL 11 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken saatte alınacak kahvaltı sonrası alışveriş için serbest zaman Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.
Konaklama: 4* Saigon Prince Hotel vb, 4* Pacific Angkor Hotel vb, 4* Sada Hotel vb., 4* Silk Path Hotel vb

12.

Gün
İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu. DAHİL OLANLAR:
* Türk Havayolları ile İstanbul – Ho Chi Minh / Hanoi – İstanbul parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,
* Seçilecek kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 9 gece konaklama,
* Yerel Hava yolları ile Ho Chi Minh – Siem Reap parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 20 kg bagaj hakki ile )
* Yerel Hava yolları ile Siem Reap – Luan Prabang parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 20 kg bagaj hakki ile )
* Yerel Hava yolları ile Luan Prabang – Hanoi parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 20 kg bagaj hakki ile )
* Tüm hava alanı otel - havaalanı – otel transferleri
* Programda yazılı tüm ekstra turlar
* Programda yazılı tüm aksam yemekleri ve turlar sırasında alınacak öğle yemekleri
* Türkçe rehberlik hizmetleri
* Havalimanı Vergileri
* TURSAB mesleki sorumluluk sigortası.

HARİÇ OLANLAR:
* İç hat bağlantı bileti,
* Seyahat sağlık sigortası,
* Öğle ve akşam yemekleri,
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
* Müze ve ören yerleri girişleri,
* Şoför tipleri 5 Euro / kişi başı (isteğe bağlı).
* Kamboçya & Vietnam Vize ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

▪ Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

▪ Yeterli katılımın olmadığı ancak turun gerçekleştirildiği durumlarda İngilizce rehberlik verilebilir.

▪ Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

▪ Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

▪ 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir. 

▪ Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

▪ Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gelgidek sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

▪ Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

▪ Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

▪ Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

▪ Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

▪ Gelgidek, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gelgidek, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

VİZE

▪ T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile yeterlidir.

▪ T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

▪ Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gelgidek sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

▪ Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

▪ 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#FLY
LOKASYON:
Hindistan (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
9 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce (gidiş uçuş tarihinden 1 takvim günü önce) buluşma.
İPTAL POLİTİKASI:
Aksi belirtilmedikçe tur hareket tarihinden 31 gün önce kesintisiz iade yapılır. Sonrasında iade mümkün değildir.

TARİH VE FİYATLAR

2.299

12 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Büyülü Hindiçin; Vietnam & Kamoçya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.