• Pine Club Boutique Hotel & Spa
Pine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & SpaPine Club Boutique Hotel & Spa

Pine Club Boutique Hotel & Spa

Sizler için hazırlanan görkemli villalarda bütün güzelliği ile yeşillikler, çiçekler, kuş sesleri içinde bir Ege sabahına uyanın ailece size özel havuz ve bahçelerin güzelliğini yaşayın.
SEÇENEKLER
 • Suit Daire
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Garden Villa
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Standart Villa
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Superior Villa
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Deluxe Villa
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Erken Rezervasyon 17.07.2022 ile 15.10.2022 arasındaki girişlerde %25 erken rezervasyon indirimi. Son gün 15.10.2022
 • Erken Rezervasyon 17.07.2022 ile 15.10.2022 arasındaki girişlerde %25 erken rezervasyon indirimi. Son gün 15.10.2022
 • Erken Rezervasyon 17.07.2022 ile 15.10.2022 arasındaki girişlerde %25 erken rezervasyon indirimi. Son gün 15.10.2022
 • Erken Rezervasyon 17.07.2022 ile 15.10.2022 arasındaki girişlerde %25 erken rezervasyon indirimi. Son gün 15.10.2022
 • -%6 Hemen rezervasyon yapın %6 indirim kazanın
GENEL BİLGİLER

Ailelerin hassasiyeti üzerine kurulu olan tesis Ege’nin yeşil ve denizinin buluştuğu güzel sahil şeridinin en güzel yerlerinde bulunmaktadır. Tesis 50 odadan oluşmaktadır.

Ücretsiz internet genel alanlarda mevcuttur.Genel Özellikler

* Odalarda minibar misafirin talebi üzerine servis edilir ve ekstra ücretlidir.Talep edildiği takdirde ücretli olarak minibar dolumu yapılmaktadır.

* Tesiste bulunan villalarda(Garden Villa-Standart Villa-Superior Villa-De Luxe Villa-King De Luxe Villa) maksimum 10 kilograma kadar olan evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Suite odalarımızda ise maalesef evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Oda Özellikleri

* Suite Daireler; 1 Yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. Max. 4 kişilik odalardır. 

* Doğa Villalar; 2 yatak odası ve 1 salondan oluşur. Güneşlenme terası ve özel bahçe mevcuttur. Max. 4+1 konaklamaya uygundur. 

* Havuzlu Villa; 3 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. Teras, özel havuz, bahçe, özel havuz ve güneşlenme alanı mevcuttur. Max. 6+1 konaklamaya uygundur. 

* Deluxe Villalar; Alt Kat; 1 geniş salon, Tam donanımlı mutfak ,rahat ve konforlu Oturma grupları, uydu yayınlı TV, yemek masa ve sandalye takımları(mutfak ve terasta ), split Klima, banyo , wc bulunmaktadır. Salon ve Mutfak yanında çeşitli bitkilerin süslediği, oturma grubu bulunan kış bahçesi mevcuttur. Salon ve Mutfak geniş bir terasa çıkmaktadır. 2000m2 genişliğinde Özel bahçe, keyifli anlar için kamelya, çeşitli ağaç ve çiçeklerden oluşan geniş yeşil alan. Büyük Özel yüzme havuzu ve özel güneşlenme alanı mevcuttur. Hizmetli odası (hizmetli odasına ait, yatak odası, mutfak, banyo wc Üst Kat; 2 adet yatak odası (1 oda twin ve 1 oda French yataklıdır) rahat ve konforlu modern edilmiştir, Klima, TV,  Balkon.  Elbise odası ve geniş yatak odası bulunmaktadır. Toplamda 4 yatak odası ve 4 banyo wc bulunmaktadır. Doğal ve sakin bir ortam içerisinde 2 katlı ve Lüks tasarlanmış ve özel yüzme havuzlu villa.

* Standart Villa; Modern ve şık dizayn edilmiş villalarımızda,Doğal ve sakin bir ortam içerisinde 2 katlı ve özel yüzme havuzlu villa tipimizdeki özellikler şöyledir. Alt Kat; 1 geniş salon, Tam donanımlı mutfak ,buzdolabı, su ısıtıcı, mini fırın, elektrikli ocak) , rahat ve konforlu Oturma grupları, şömine, uydu yayınlı TV, yemek masa ve sandalye takımları (mutfak ve terasta ), split Klima, 2 adet banyo , wc  Salon ve Mutfak geniş bir terasa çıkmaktadır, Özel bahçe , Özel yüzme havuzu ve özel güneşlenme alanı mevcuttur. Üst Kat; Üç adet yatak odası (2 oda twin ve 1 oda French yataklıdır) rahat ve konforlu modern edilmiştir, split Klima , Oda temizliği, havlu ve çarşaf değişimi , ücretsiz Zemin laminant parke ve dekor halı şeklindedir.

* Superior Villa; Modern ve şık dizayn edilmiş villalarımızda,Doğal ve sakin bir ortam içerisinde 2 katlı ve özel yüzme havuzlu villa tipimizdeki özellikler şöyledir. Alt Kat; 1 geniş salon, Tam donanımlı mutfak,buzdolabı, su ısıtıcı, mini fırın, elektrikli ocak) , rahat ve konforlu Oturma grupları, şömine, uydu yayınlı TV, yemek masa ve sandalye takımları (mutfak ve terasta ), split Klima,  2 adet banyo , wc ve çamaşır makinası bulunmaktadır. Salon ve Mutfak geniş bir terasa çıkmaktadır, Özel bahçe , Özel yüzme havuzu ve özel güneşlenme alanı mevcuttur. Üst Kat; Üç adet yatak odası (2 oda twin ve 1 oda French yataklıdır) rahat ve konforlu modern edilmiştir, split Klima , Oda temizliği, havlu ve çarşaf değişimi ,  Zemin laminant parke ve dekor halı şeklindedir.

* Garden Villa; Alt Kat ; 1 genis salon , Tam donanımlı mutfak,buzdolabı, su ısıtıcı,mini fırın, elektrikli ocak) rahat ve konforlu Oturma grupları,şömine, uydu yayınlı TV , yemek masa ve sandalye takımları (mutfak ve terasta )Split Klima , Banyo , Wc . Salon ve Mutfak geniş bir terasa çıkmaktadır, Özel bahçe mevcuttur. Üst Kat; İki adet yatak odası (1 oda twin ve 1 oda French yataklıdır) şık ve konforlu modern edilmiştir, split klima,Oda temizliği, havlu ve çarşaf değişimi . Zemin laminant parke ve dekor halı şeklindedir.Doğa villarımızda özel havuz bulunmamaktadır.


Kuşadası

Mevkii: Soğucak Köyü

Denize Mesafe: 2 km.

İzmir Havaalanına Mesafe: 80 km.

Milas Havaalanına Mesafe: 114 km.

Şehir Merkezine Mesafe: 12 km.

Otogara Mesafe: 12 km.

Soğucak, Peninsula Pine Club Boutique Hotel & Spa, Kuşadası/Aydın, Türkiye

Sadece Oda Konsepti

Tüm yiyecek ve içecek hizmetleri alakart servis ve ücretli

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Pine Club Boutique Hotel & Spa ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
Pine Club Boutique Hotel & Spa
41
0TRL
Pine Club Boutique Hotel & Spa