• Zehra Tatil Köyü
Zehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil KöyüZehra Tatil Köyü

Zehra Tatil Köyü

Zehra Tatil Köyü Alaçatı Mimarisi, Osmanlı Kiremit çatıları ve ahşap balkonları ile geleneksel otantik bir mimari yapıyı yansıtmaktadır. İslami tatil ve muhafazakar tatil oteli arayan misafirlerimizin yeni gözdesi olacaktır.
SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Connection Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Aile Odası
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Suit Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Junior Suite
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Tesisimizde rahatınız ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için her şey düşünülmüştür. Bay ve Bayanlar için tasarlanmış Aqua parkı olan ayrı yüzme havuzları bulunmaktadır.

Zehra Grup Hotellerinden olan Zehra Tatil Köyü Muğla / Fethiye Ölüdeniz de muhafazakar ve muhafazakar aile tesisi olarak hizmet vermektedir. Zehra Grup otelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i kullanabilirsiniz. Zehra Kuleli Beach bay ve bayan ayrı yüzme alanı ayriyeten aile yüzme alanı barındıran tesisimiz alakart restoran ve mangal alanı çocuk eğlence alanı ile Geniş bir alana sahip plajda doğal bir göleti ,gölet etrafında ve orman etrafında aile köşkleri de bulunmaktadır.

Zehra Tatil Köyü Helal konsept olarak Bay ve Bayan ayrı havuzları ile alternatif tatiliniz için uygun seçenektir. 10 Bloktan oluşan Alaçatı Mimarisi, Osmanlı Kiremit çatıları ve ahşap balkonları ile geniş bahçesi; Palmiye ve meyve ağaçları muhteşem çiçek bahçesiyle özel dinlenme, Köşk alanları ve sohbet alanlarıyla egzotik bir tatil anısına sahip olacaksınız Bay ve Bayanlar havuzunda bulunan içecek ve dinlenme kafesi ile keyifli zaman geçireceğiniz anlar Misafirlerimiz arasında aile ortamından meydana gelen arkadaşlıklar ve sohbetler sizleri beklemektedir.

Her şey dahil sisteminde helal gıda ve helal kesim et ve et ürünleri olarak muhafazakar tesis olarak tercih sebeplerindendir Muhafazakar ailelerin beraber katıldıkları bölgedeki tekne turu cip safari Saklıkent turu ve diğer tur seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz tatil seçeneği sunmakta Küçük Misafirlerimiz için oyun parkı, gösteriler, akşamları mini clup etkinlikleri ile değerli küçük misafirlerimizin de memnun olacağı tatil fırsatı sunmaktadır.
Fethiye Ölüdeniz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 36-1 Fethiye/Muğla

Konsept Bilgileri Alkolsüz Herşey Dahil

07:30 - 10:00 Kahvaltı

12:30 - 14:00 Öğle Yemeği

18:30 - 21:00 Akşam Yemeği

16:30 - 17:30 Coffee Break

10:00 - 18:00  Bayan Havuz Bar

10:00 - 23:30  Baylar Havuz Bar Otel 

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Zehra Tatil Köyü ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
Zehra Tatil Köyü
41
0TRL
Zehra Tatil Köyü