• Boyugüzel Termal Hotel
Boyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal HotelBoyugüzel Termal Hotel

Boyugüzel Termal Hotel

Boyugüzel Termal Hotel Bursa Çekirge’de hizmet vermektedir. Termal suyun rahatlatıcı özelliği eşliğinde dinlendirici ve huzurlu bir tatil sunuyor.
SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Oda + Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Plus Oda
  Oda + Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Standart Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Plus Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Tesiste bulunan iki adet tarihi termal hamamda tüm yorgunluğunuzdan arınabilirsiniz. Ev konforundaki odalarında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok imkanın sunulduğu tesisin limon ağaçları ile çevrili bahçesi keyifle dinlenme olanağı sağlıyor.

Güne ev yapımı lezzetlerin zenginleştirdiği kahvaltı ile başlayabilirsinizOtelin 400 yıllık tarihi, şifalı 2 adet özel termal hamamı rezervasyon yaptırmak kaydıyla, 24 saat hizmete açıktır. Mermer kurnalardaki billur suların sesiyle dinlenirken, yorgunluk ve stresinizi atabilirsiniz.

Hamamları ile Türk geleneklerini devam ettirmekte, hamam geleneğini, bir kültür mirası olarak günümüze taşımaktadır.

Hamamlardaki radyoaktif termal suyun; romatizma, siyatik, gut, yorgunluk ve nekahat halleri, tutmayan kemik kırıkları, egzama, astım, bazı alerjik hastalıklar ve kadın hastalıklarında başarılı sonuçlar verdiği raporlarla belgelenmiştir.


Bursa

Şehir merkezine 5 km,

Otobüs terminaline 8 km,

Yenişehir Havalimanı’na ise 45 km mesafede konumlanıyor. 

Çekirge, 2. Selvi Sk. No:6, 16070 Osmangazi/Bursa

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:30 saatleri arasında)

Sadece çay ve kahve ücretsiz

 • Otopark
 • Resepsiyon Alanı
 • Kablosuz Internet
 • Asansör

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Boyugüzel Termal Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
Boyugüzel Termal Hotel
41
0TRL
Boyugüzel Termal Hotel