WhatsApp

 


Kiralama şartlarımız aşağıdaki gibidir;

YAŞ EHLİYET;

Kiralama yapacak kişi, 21 yaşını doldurmuş olmalıdır ve min. 1 yıllık ehliyet sahibi olmalıdır. Sadece Ekonomik araçlarımızı kiralayabilir. Orta segment araçlarda 25 yaş ve min. 2 yıllık ehliyet standardının karşılanıyor olması gerekir. Lüks – üst – minibüs ve SUV gibi araçlar için sürücü yaş sınırı 27 olup min. 3 yıllık ehliyet sahibi olunmalıdır. Aynı koşular ek sürücüler için de geçerlidir. Kiralama esnasında Sürücü belgeniz ve Nüfus cüzdanınızın ibrazı gerekmektedir. Sürücü belgeniz veya Nüfus cüzdanınızın birinin çipli yeni olması gerekmektedir. Eğer kimliklerinizden herhangi biri yeni değil ise, çift kredi kartı (kendi adınıza kayıtlı olmak kaydı ile) ile işlem yapılabilmektedir. Ek sürücüler de yine aynı koşulları sağlamalıdır. 

ÖDEME YÖNTEMİ;

Kiralama yapacak kişinin kendi adına kayıtlı kredi kartı ile ödeme alınabilir. Kredi kartınızın internet kullanımına açık olması gerekmektedir (Mail order). Kiralama esnasında araç kiralayan kişinin kendi adına kayıtlı kredi kartı fiziksel olarak yanında bulunmalıdır. Alternatif başka ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Şirket kredi kartı (Ticari kart) kullanılacaksa kartın üzerinde kiralama yapan kişinin isim soy ismi yer almalıdır.

TEMİNAT;

Teminat ofiste aracı teslim alırken uygulanmaktadır. Kiralama esnasında araç kiralayan kişinin kendi adına kayıtlı kredi kartı fiziksel olarak yanında bulunmalıdır.Kiralamalarınızda ekonomik araç kiralamak için kredi kartınıza 500 TL teminat bedeli uygulanır. Orta segment araçlar için 750 TL teminat bedeli uygulanır. Lüks – üst – minibüs ve SUV gibi araçlar için kendi adınıza kayıtlı 2 adet (farklı banka - farklı limit) kredi kartınız olmalıdır. Her karttan biner TL olmak üzere toplamda iki bin TL teminat bedeli uygulanır. Teminat bedelleri 10 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır. 

Teminat bedellerİ araç iadenizden 5 - 7 gün sonra iade edilir. Karta yansıması 10 iş gününü bulabilir. Kurumumuzda Sanal Pos ile işlem gerçekleştirildiğinden dolayı, Kredi Kartınız İnternet üzerinden alışveriş (Mail Order) açık olmalıdır.

FİNDEKS

Findeks uygunluğunuz ofisten sorgulanmaktadır. Araç buna göre tahsis edilir. Min. findeks puanlamaları aşağıdaki gibidir. 

Ekonomik araçlarda; 801 puan ve üzeri olmalıdır. 

Orta sınıflarda; 1101 ve üzeri // 1251 ve üzeri olmalıdır. 

Üst- lüks- SUV ve minibüslerde ise; min. 1401 puan ve üzeri olmalıdır.